Sport

KRIZA U NK OSIJEK

Zekić: ''U iduća dva tjedna potpuna mobilizacija momčadi!'' Meštrović: ''On je dugo u klubu, dugo je trener, ali ništa u životu nije previše sigurno''

Nakon jučerašnjeg poraza od Rijeke rezultatom 3:1, mediji, ali i javnost počeli su glasnije nego ikada postavljati pitanje: ostaje li Zekić i dalje na klupi Bijelo-plavih. I čini se da ostaje, barem još neko vrijeme.
NOVI CIKLUS PRED SVJETSKIM DOPRVACIMA

Počelo okupljanje 'Vatrenih', večeras otvoreni trening. Dalić najavio: ''Morat ćemo mijenjati stil igre''

Svjetski doprvaci u ponedjeljak se okupljaju u Zagrebu uoči početka kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine.
ČETIRI UTAKMICE BEZ POBJEDE

Rijeka na Rujevici razmontirala Osijek, danas odluka o statusu Zorana Zekića?

U susretu 25. kola Prve HNL Rijeka je svladala Osijek sa 3-1 (2-0).
PRVA HNL

Hajduk slavio protiv Rudeša, derbi Rijeke i Osijeka za drugo mjesto

Nogometaši Hajduka slavili su protiv Rudeša 3:0 u 25. kolu Prve HNL. Bijele je u vodstvo doveo Mijo Caktaš u 32. minuti, a posljednju plasiranu momčad prvenstva domaćini su tek do kraja slomili u posljednjim minutama. Na 2:0 povećao je Jairo u 80. minuti, da bi konačan rezultat u 91. minuti drugim golom postavio Caktaš.
''MOMČAD IZGLEDA DOBRO, IGRAČI SE PSIHIČKI DIŽU''

NK Osijek kod Rijeke u derbiju u borbu za 2. mjesto

Nogometaši Osijeka u nedjelju će u Rijeci igrati derbi 25. kola Prve HNL. Bit će to izravna borba za drugo mjesto, jer Rijeka ima dva boda više od Osijeka, a Bijelo-plavi eventualnom pobjedom ponovno bi skočili na 2. poziciju.