Sport

PRVA HNL

Dinamo pobjedom proslavio titulu, Rijeka nadigrala Hajduk za drugo mjesto

Pobjedom novog prvaka Dinama nad Interom završilo je domaće nogometno prvenstvo. Modri su na Maksimiru pod novim trenerom Nenadom Bjelicom svladali Zaprešićane 3:1 u posljednjem 36. kolu Prve HNL. Prvi gol postigao je El Arabi Soudani u 21. minuti, a Mario Gavranović zabio je u 39. i 61. minuti, dok su gosti do pogotka došli autogolom Arijana Ademija u 89. minuti.
PH KOŠARKA

Cedevita u finalu, večeras saznaje protivnika

Cedevita je u Domu sportova pobijedila Split 95:64 u trećoj, odlučujućoj utakmici polufinala košarkaškog prvenstva Hrvatske Momčad Jure Zdovca tako je osigurala finale s 2:1 u pobjedama.
RASPLET PRVE HNL

Istra u doigravanje, Cibalia ispala u drugu ligu

Istra odlazi u dodatne kvalifikacije za ostanak u Prvoj HNL gdje će igrati s Varaždinom, a Cibalija je ispala iz lige. Ishod je to nakon što je Istra u Puli odigrala 1:1 s Rudešom, a Cibalija je u gostima izgubila od Lokomotive s 2:1 u susretima posljednjeg, 36. kola domaćeg nogometnog prvenstva.
PREOKRET U TRI MINUTE

Bijelo-plavi porazom od Slaven Belupa zaključili prvoligašku sezonu

Iako su na poluvremenu vodili 0:1, nogometaši Osijeka porazom su zaključili ovu prvoligašku sezonu. Slaven Belupo preokretom u svega tri minute slavio je sa 2:1, u utakmici bez rezultatskog značaja.
ATP SERIJE 1000

Marin Čilić u polufinalu Rima!

Marin Čilić igrat će u polufinalu jakog ATP turnira iz serije Masters 1000 u Rimu.
NADOMAK OSTVARENJA CILJA

U slučaju pobjede protiv Slavonije, Osijek II i matematički osigurava Drugu HNL

U slučaju nove pobjede, ovaj puta na domaćem terenu protiv Slavonije, Osijek II će i teoretski potvrditi ostvarenje svoga cilja.