Sport

LIGA PRVAKA

Dinamo na Olmov i Ademijev pogon pregazio Ferencvaros i plasirao se u 4. pretkolo

Nogometaši zagrebačkog Dinama plasirali su se u posljednje, 4. pretkolo Lige prvaka zahvaljujući visokoj 4-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv mađarskog Ferencvarosa u uzvratnoj utakmici 3. pretkola igranoj u utorak u Budimpešti.
JEDNOGODIŠNJI UGOVOR

Perišić u Bayernu: Kad te takav klub zove, ne možeš reći 'ne'

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić potpisao je jednogodišnji ugovor s Bayernom, u koji stiže na posudbu iz milanskog Intera, objavio je u utorak njemački prvak u video prilogu na svojem službenom internetskom portalu u kojem je 30-godišnji Omišanin izjavio kako nije mogao odbiti poziv tako velikog kluba.
UZVRATNA UTAKMICA

Dinamo lovi playoff rundu Lige prvaka

Dinamo večeras u 20 sati igra uzvratnu utakmicu 3. pretkola Lige prvaka u Budimpešti protiv Ferencvarosa. Nakon što je prvi susret na Maksimiru završio 1:1 očekivanja trenera Nenada Bjelice su jasna.
NOGOMETAŠI DINAMA OTPUTOVALI U BUDIMPEŠTU

Nenad Bjelica: Nemam dvojbi, znam kako ćemo igrati

Nogometaši Dinama u ponedjeljak su otputovali u Budimpeštu na uzvratnu utakmicu 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka, u kojoj će u utorak (20 sati) protiv mađarskog Ferencvarosa pokušati ostvariti rezultat za prolaz u doigravanje, a trener Nenad Bjelica je uoči puta izjavio da nema nikakvih dvojbi te da zna kako će njegova momčad igrati.
PRVA HNL

Posrtaj Hajduka u Koprivnici i Rijeke u Gorici

Slaven Belupo šokirao je Hajduk, a Gorica je svladala Rijeku u 4. kolu Prve HNL. U Koprivnici je domaćin protiv Hajduka poveo u 37. minuti preko Puclina. Nakon odmora u 56. isključen je Hajdukov Jakoliš, a u 78. minuti i Slaven Belupo ostaje s deset igrača. Bruno Bogojević isključen je zbog dva žuta kartona. Veteran Ivan Krstanović domaćina dovodi u vodstvo iz kaznenog udarca u 84., a u sudačkoj nadoknadi Eduoko smanjuje u na 2-1, no bilo je prekasno da bi se rezultat promijenio.
KRENULA NAJATRAKTIVNIJA LIGA

Što nam donosi nova sezona Premier lige?

Utakmicom između Liverpoola i Norwicha (4:1) na Anfieldu, preksinoć je otvorena nova sezona engleske nogometne lige. Prošla će sezona, sigurno ostati upamćena kao jedna od najuzbudljivijih u povijesti Premiershipa.