Sport

BODOVI POTREBNI ZA MIR U MOMČADI

Osijek sa tri pogotka u samo sedam minuta do velikog preokreta za pobjedu protiv Intera

U susretu 3. kola Prve HNL Osijek je kao domaćin u Gradskom vrtu svladao Inter iz Zaprešića sa 3-1 (0-1).
PRVA HNL

Ćuže srušio Varaždin, Rijeka prati Dinamo

U subotu su odigrane još dvije utakmice 3. kola HNL-a. U Puli je Istra ugostila Varaždin, a junak utakmice bio je Ćuže koji je zabio hat-trick. Bio je strijelac u 8. i 48. minuti, zatim je Benko u 59. smanjio na 2:1, no Ćuže treći put trese mrežu u 73. minuti i zabija već peti put u prvenstvu. Istra dolazi do druge pobjede, a Varaždin još čeka prvi bod.
BOLJA JE BILA 10.IGRAČICA SVIJETA

Donna Vekić izgubila u polufinalu WTA turnira u San Joseu

Hrvatska tenisačica Donna Vekić izgubila je u subotu u polufinalu WTA turnira u San Joseu u dva seta (4:6 i 3:6) od Bjeloruskinje Arine Sabalenke.
NEMA VREMENA ZA TUGOVANJE

NK Osijek se okreće HNL-u! Osijek mora pronaći snagu, Inter mora pasti

Nogometaši Osijeka nemaju puno vremena za tugovanje i analizu utakmice s CSKA u kojoj su ispali iz Europe nakon nesretnih jedanaesteraca, jer već u nedjelju ih čeka nova važna utakmica u HNL-u. Osječani su domaćini Interu kojeg moraju pobijediti kako bi zadržali korak u gornjem dijelu ljestvice.
BOLJA OD AMERIKANKE AHN

Vekić prošla u polufinale San Josea!

Donna Vekić plasirala se u polufinale WTA turnira u San Joseu. Hrvatska tenisačica Donna Vekić plasirala se u polufinale WTA turnira u San Joseu nakon što je u četvrtfinalu bila bolja od Amerikanke Kristie Ahn sa 7-5, 6-0.
PREDSJEDNIK ČVRSTO STOJI IZA TRENERA

Meštrović: Skender ima moju podršku, on je dugoročno rješenje za klub

Nogometaši Osijeka nisu uspjeli proći prvu ovosezonsku europsku prepreku. Nakon jedanaesteraca dalje ide sofijski CSKA, a prije te dvije utakmice moglo se ponegdje pročitati kako aktualni trener Osijeka Dino Skender neće "preživjeti" ispadne li Osijek odmah u drugom pretkolu. No, situacija u klubu je drugačija.