Sport

LIGA PRVAKA

Dinamo večeras protiv ukrajinskog Šahtara

Pred nogometašima Dinama u 18 sati i 55 minuta novi je ispit u Ligi prvaka. U 3. kolu momčad Nenada Bjelice gostuju kod ukrajinskog Šahtara.
VRLO UZBUDLJIVA UTAKMICA

Osječani poveli pa jedva izvukli bod u Zaprešiću!

U utakmici 12. kola Prve HNL Inter i Osijek su u Zaprešiću igrali 3-3, a Osijek se poraza spasio golom u 93. minuti.
PRVA HNL

Varaždinu druga pobjeda, Rijeka preokrenula protiv Slavena

Nogometaši Varaždina došli su do drug pobjede u HNL-u. Oni su na svom stadionu svladali Istru golom Leona Benka u 87. minuti.
SEHA LIGA

Nexe sa 32-24 bolji od Vojvodine

U utakmici 6. kola skupine A rukometne SEHA lige Nexe je u Našicama sa 32-24 (19-9) nadigrao novosadsku Vojvodinu te tako stigao do druge ovosezonske pobjede.
HRVATSKA NOGOMETNA LOGA

Dinamo slavio u Gorici, problemi s ozljedama uoči Šahtara

Dinamo je na otvaranju 12. kola HNL-a slavio na gostovanju kod Gorice 4:2. Mislav Oršić zabio je hat-trick i bio igrač utakmice, a za Modre je poentirao i Kadzior. Gorici su poraz ublažili Lovrić i Suk. Momčad Nenada Bjelice okreće se susretu s Šahtarom u Ligi prvaka, a strateg Modrih ima dosta problema s ozljedama.
NASTAVLJA SE DOMAĆE PRVENSTVO

Kulešević: ''Protiv Intera kao i svake momčadi idemo na pobjedu''

Nakon dvotjedne prvenstvene stanke nogometni prvoligaši nastavljaju s natjecanjem u prvenstvu utakmicama 12. kola. Nogometaši Osijeka gostuju u nedjelju kod Intera u Zaprešiću, gdje novi trener Ivica Kulešević očekuje novu pobjedu i 3 boda.