Sport

NE ODRIČE SE POBJEDNIČKIH AMBICIJA

NK Osijek protiv Gorice po pobjedu s igračima iz drugog plana

Nogometaši Osijeka još nisu slegli dojmove nakon nastupa u Bugarskoj, a već ih čeka novi izazov u domaćem prvenstvu. Osječani su gosti Gorice koja je bila hit prošloga prvenstva, a bijelo-plavi idu po nove bodove s izmijenjenim sastavom.
SP U VATERPOLU

Hrvatski vaterpolisti pobjedom protiv Mađarske osvojili broncu

Hrvatski vaterpolisti osvojili su brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Gwangjuu, oni su u susretu za treće mjesto svladali Mađare sa 10-7 (2-1, 2-2, 2-2, 4-2).
DOMAĆE SPASILA VRATNICA

NK Osijek u čvrstoj utakmici minimalno poražen u Sofiji

U prvom susretu 2. pretkola Europske lige Osijek je na gostovanju u Sofiji izgubio od CSKA sa 0-1.
BELGIJA I DALJE PRVA

FIFA ljestvica: Hrvatska pala na sedmo mjesto

Hrvatska nogometna reprezentacija nazadovala je za jedno mjesto na mjesečnoj FIFA ljestvici i sada je sedma momčad svijeta.
SP VATEROPLO

Barakude bez finala

Hrvatski vaterpolisti poraženi su u polufinalu Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gwangjuu od Španjolske s 5-6 (1-2, 1-2 , 0-2, 3-0).
LIGA PRVAKA

Dinamo svladao Saburtalo, Bjelica: Nismo pružili maksimum

Dinamo je gostujućom pobjedom protiv gruzijskog Saburtalo Tbilisija napravio veliki korak prema trećem pretkolu Lige prvaka, Modri su u gostima slavili s 2:0. Dinamo se dugo mučio s Gruzijcima, domaćini su igrali jako agresivno, a uspjeli su stvoriti i nekoliko prilika. U nastavku Modri ipak uspijevaju doći do pobjede, u 67. glavom je poentirao Oršić koji je deset minuta kasnije izborio jedanaesterac, siguran izvođač za konačnih 2:0 bio je Bruno Petković.