Sport

ZEČICE PREMA REKORDU

Uvjerljiva pobjeda ŽNK Osijek

Nogometašice Osijeka i Rijeke odigrale su derbi 16. kola prve lige. Očekivano je na Mačkamami slavio prvak Hrvatske, koji ni ove godine nema konkurenciju u borbi za naslov.
LIGA PRVAKA

Sjajan vikend za Hrvatske rukometaše

U prvim susretima rukometne Lige prvaka rukometaši Kiela, Hamburga i Kielcea ostvarili su pobjede, a značajnu ulogu imali su hrvatski reprezentativci Duvnjak, Vori i Lacković.
8. PUTA ZAREDOM

Dinamo pet kola prije kraja prvak Hrvatske

Nakon što su u posljednjoj utakmici 28. kola HNL-a Slaven Belupo i Hajduk odigrali 1:1 u Koprivnici, Dinamo je i matematički osigurao naslov prvaka pet kola prije kraja regularnog dijela prvenstva.
ŠKOTSKA

Celtic osvojio 44. naslov prvaka

Nogometaši Celtica iz Glasgowa osvojili su naslov prvaka Škotske četiri kola prije kraja prvenstva.
GIMNASTIKA

Možnik sedmi na preči

MOSKVA - Hrvatski gimnastičar Marijo Možnik nije uspio obraniti prošlogodišnje europsko srebro iz Montpelliera. U finalu na preči u Moskvi pao je na elementu kojeg je sam izmislio i koji nosi njegovo ime te je zauzeo sedmo mjesto.
FORMULA 1

Vettel pobjednik VN Bahreina

BAHREIN - Pobjednik Velike nagrade Bahreina, četvrte utrke Svjetskog prvenstva Formule 1 je njemački vozač Sebastian Vettel.