Sport

BELGIJA I DALJE PRVA

FIFA ljestvica: Hrvatska pala na sedmo mjesto

Hrvatska nogometna reprezentacija nazadovala je za jedno mjesto na mjesečnoj FIFA ljestvici i sada je sedma momčad svijeta.
SP VATEROPLO

Barakude bez finala

Hrvatski vaterpolisti poraženi su u polufinalu Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gwangjuu od Španjolske s 5-6 (1-2, 1-2 , 0-2, 3-0).
LIGA PRVAKA

Dinamo svladao Saburtalo, Bjelica: Nismo pružili maksimum

Dinamo je gostujućom pobjedom protiv gruzijskog Saburtalo Tbilisija napravio veliki korak prema trećem pretkolu Lige prvaka, Modri su u gostima slavili s 2:0. Dinamo se dugo mučio s Gruzijcima, domaćini su igrali jako agresivno, a uspjeli su stvoriti i nekoliko prilika. U nastavku Modri ipak uspijevaju doći do pobjede, u 67. glavom je poentirao Oršić koji je deset minuta kasnije izborio jedanaesterac, siguran izvođač za konačnih 2:0 bio je Bruno Petković.
POČETAK OSJEČKE EUROPSKE PRIČE

NK Osijek u Sofiju ide po gol i pozitivan rezultat

Nogometaši Osijeka u srijedu će otputovati u Bugarsku u Sofiju, gdje će u četvrtak odigrati prvu europsku utakmicu ovoga ljeta. Osječanima je protivnik CSKA u 2. pretkolu Europske lige, a bijelo-plavi protiv kvalitetnog protivnika u gostima žele napraviti dobar rezultat uoči uzvratne utakmice u Osijeku.
POMUČILI SE PROTIV DOBROG PROTIVNIKA

Hrvatski vaterpolisti svladali Njemačku i plasirali se u polufinale Svjetskog prvenstva!

Hrvatski vaterpolisti plasirali su se u polufinale Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gwangjuu svladavši u četvrtfinalu Njemačku s 10-8 (1-2, 3-1, 3-3, 3-2).