Sport

NAJELITNIJE KLUPSKO NOGOMETNO NATJECANJE

Dva velika derbija na startu nove sezone Lige prvaka

Počinje nova sezona najelitnijeg klupskog nogometnog natjecanja Lige prvaka, 32 najbolje momčadi Europe 64. sezonu zaredom bore se za naslov europskog prvaka.
REAKCIJA PREDSJEDNIKA NK OSIJEK NAKON REMIJA

Meštrović najavio kazne: ''Ovo je bio provincijski mentalitet za koji moramo naći lijek''

Meštrović odlučio kazniti sve koji su sudjelovali u izvedbi s Varaždincima i kazne pretvoriti u nagradu za neki projekt naših sugrađana.
ŠOKANTAN REMI U GRADSKOM VRTU

Bijelo-plavi vodili 2:0, pa prosuli bodove protiv fenjeraša!

U utakmici 8. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Varaždina odigrali 2-2 (2-0) nakon što su Osječani do 89. minute vodili s 2-0.
SUBOTNJE UTAKMICE 8. KOLA PRVE HNL

Prva pobjeda Intera, remi u Velikoj Gorici

U subotnjim utakmicama 8. kola Prve HNL Inter iz Zaprešića ostvario je prvu pobjedu svladavši na svom terenu Slaven Belupo sa 3-1 (0-0), dok su momčadi iz sredine ljestvice Gorica i Lokomotiva podijelili bodove u remiju bez pogodaka.
HNL

Dinamo minimalno pobijedio Istru

Nogometaši Dinama otvorili su 8. kolo HNL-a domaćom pobjedom protiv Istre, rezultatom 1:0. Modri su zabili u 53. minuti, a strijelac je bio Mario Gavranović.
PRILIKA ZA POVRATAK U VRH PORETKA

NK Osijek protiv Varaždina očekuje konačno dobru realizaciju: ''niti jednog se trenutka ne smije ući u stanje podcjenjivanja''

Utakmicama 8. kola nastavlja se prvenstvo Prve hrvatske nogometne lige. Osječani u Gradskom vrtu u nedjelju dočekuju Varaždin u utakmici u kojoj domaćin želi isključivo pobjedu i povratak u sam vrh prvenstvenog poretka.