DINAMO DOČEKUJE CIBALIJU

Nastavlja se borba za prvaka u Prvoj HNL

Nastavlja se vrlo zanimljivo domaće nogometno prvenstvo. U 31. kolu od 15 sati drugoplasirani Dinamo dočekuje posljednju Cibaliju, a trener zagrebačkog sastava Ivaylo Petev nakon što je izgubio ključne utakmice i preživio smjenu - poslao je poruku svojim igračima:
BIJELO-PLAVI U PONEDJELJAK PROTIV LOKOMOTIVE

Zoran Zekić: Ovo je utakmica koja nam bodovno puno znači

Nogometaši Osijeka pripremaju se za sljedeći domaći ispit, koji imaju u ponedjeljak na prvi svibnja u Gradskom vrtu. Osječani su domaćini sastavu Lokomotive u utakmici u kojoj im ponovno igra samo pobjeda u borbi za 3. mjesto na tablici.
HOĆE LI BARCA OBRANITI NASLOV?

Ivan Rakitić: Idemo sve pobijediti, ne mislimo o Realu

"Pokušat ćemo pobijediti sve do kraja i nadati se da će Real negdje izgubiti bodove", rekao je hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić, nakon što je u trijumf Barcelone 7-1 nad Osasunom ugradio dvije asistencije i prepustio izvođenje kaznenog udarca Javieru Mascheranu kako bi Argentinac postigao svoj prvi pogodak u dresu katalonskog kluba.
KRIZNI SASTANAK U DINAMU

Petev i dalje ostaje trener Dinama?

U Maksimiru je održan krizni sastanak Uprave Dinama i to nakon šokantnog poraza u Koprivnici od Slaven Belupa.
PUN HVALE ZA BIJELO-PLAVE

Matjaž Kek: ''Osijek je ipak Osijek, ponajbolja ekipa lige, i pobijediti ju 6 puta stvarno nije lako''

Osječani su u Rijeci pokazali čvrstu utakmicu i taktički discipliniranu, ali nisu uspjeli više učiniti s igračem manje u polju, iako su se dobro nosili drugo poluvrijeme i držali neizvjesnost utakmice sve do 90. minute.
VELIKI KORAK RIJEKE PREMA NASLOVU PRVAKA

Bijelo-plavi iz kaznenih udaraca sa 2:0 poraženi na Rujevici

U derbiju 30. kola Prve HNL vodeća Rijeka svladala je trećeplasirani Osijek sa 2-0 (1-0) pogocima Bezjaka i Andrijaševića iz kaznenih udaraca te zahvaljujući porazu Dinama u Koprivnici stvorila osam bodova prednosti pred Zagrepčanima šest utakmica prije završetka prvenstva.