ANALIZA

Što nam o favoritima prvenstva govore prva tri kola Prve hrvatske nogometne lige?

U nekoliko navrata, dva su kluba u Prvoj hrvatskoj nogometoj ligi startala u prvenstvu s tri pobjede u prva tri kola, a samo jednom do ove sezone, tri su kluba imala maksimalan bodovni učinak u prva tri kola.
TRANSFERI

Šimunec prešao iz Osijeka u Desportivo Aves

Hrvatski nogometni branič Andrej Šimunec (24) prešao je iz Osijeka u portugalskog prvoligaša Desportivo Aves, priopćio je u utorak klub sa sjevera Portugala.
LIGA PRVAKA

Dinamo ispustio pobjedu protiv Ferencvaroša, odluka u Budimpešti

U prvoj utakmici 3. pretkola nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu u Maksimiru igrao 1-1 (1-0) protiv mađarskog Ferencvarosa.Uzvrat se igra 13. kolovoza u Budimpešti.
NOVO POJAČANJE

Brazilac Igor Silva na jednogodišnjoj posudbi u NK Osijek!

Na jednogodišnju posudbu iz grčkog velikana Olympiacosa u NK Osijek stigao je 22-godišnji Brazilac Igor Silva de Almeida koji igra na poziciji desnog bočnog.
BODOVI POTREBNI ZA MIR U MOMČADI

Osijek sa tri pogotka u samo sedam minuta do velikog preokreta za pobjedu protiv Intera

U susretu 3. kola Prve HNL Osijek je kao domaćin u Gradskom vrtu svladao Inter iz Zaprešića sa 3-1 (0-1).
PRVA HNL

Ćuže srušio Varaždin, Rijeka prati Dinamo

U subotu su odigrane još dvije utakmice 3. kola HNL-a. U Puli je Istra ugostila Varaždin, a junak utakmice bio je Ćuže koji je zabio hat-trick. Bio je strijelac u 8. i 48. minuti, zatim je Benko u 59. smanjio na 2:1, no Ćuže treći put trese mrežu u 73. minuti i zabija već peti put u prvenstvu. Istra dolazi do druge pobjede, a Varaždin još čeka prvi bod.