PRVA HNL

Ćuže srušio Varaždin, Rijeka prati Dinamo

U subotu su odigrane još dvije utakmice 3. kola HNL-a. U Puli je Istra ugostila Varaždin, a junak utakmice bio je Ćuže koji je zabio hat-trick. Bio je strijelac u 8. i 48. minuti, zatim je Benko u 59. smanjio na 2:1, no Ćuže treći put trese mrežu u 73. minuti i zabija već peti put u prvenstvu. Istra dolazi do druge pobjede, a Varaždin još čeka prvi bod.
NEMA VREMENA ZA TUGOVANJE

NK Osijek se okreće HNL-u! Osijek mora pronaći snagu, Inter mora pasti

Nogometaši Osijeka nemaju puno vremena za tugovanje i analizu utakmice s CSKA u kojoj su ispali iz Europe nakon nesretnih jedanaesteraca, jer već u nedjelju ih čeka nova važna utakmica u HNL-u. Osječani su domaćini Interu kojeg moraju pobijediti kako bi zadržali korak u gornjem dijelu ljestvice.
PREDSJEDNIK ČVRSTO STOJI IZA TRENERA

Meštrović: Skender ima moju podršku, on je dugoročno rješenje za klub

Nogometaši Osijeka nisu uspjeli proći prvu ovosezonsku europsku prepreku. Nakon jedanaesteraca dalje ide sofijski CSKA, a prije te dvije utakmice moglo se ponegdje pročitati kako aktualni trener Osijeka Dino Skender neće "preživjeti" ispadne li Osijek odmah u drugom pretkolu. No, situacija u klubu je drugačija.
KRAJ EUROPSKOG SNA

Odlučila lutrija jedanaesteraca: Bijelo-plavi nakon herojske borbe ispali iz Europske lige

Nogometaši Osijeka nisu se uspjeli plasirati u treće pretkolo Europske lige nakon što su pred 7.200 gledatelja na stadionu Gradski vrt izgubili od sofijskog CSKA sa 3-4 nakon izvođenja jedanaesteraca.
VAŽAN SUSRET PRED NOGOMETAŠIMA OSIJEKA

Skender: Dečki su spremni, znaju što ih čeka. Zasad nema previše nervoze

Pred nogometašima Osijeka vrlo je važna utakmica, možda i najvažnija u ovom dijelu sezone iako je ona tek počela. Osječani će ugostiti CSKA u Gradskom vrtu u uzvratnom susretu 2. pretkola Europske lige, a bijelo-plavi će pokušati nadoknaditi minus od 1-0 iz prve utakmice i pobjedom se plasirati u 3. pretkolo tog natjecanja.
SUSRET PRED PRAZNIM MAKSIMIROM

Dinamo lovi 3. pretkolo Lige prvaka

Nogometaši Dinama večeras u 20 sati igraju uzvratnu utakmicu 2. pretkola Lige prvaka protiv gruzijskog Saburtala.