[VIDEO] EUROPA LIGA

Lakić strijelac u pobjedi Eintrachta, Tottenham rutinski protiv Anžija

Hrvatski napadač Eintrachta iz Frankfurta Srđan Lakić upisao se među strijelce u 2. Kolu skupine F Europa lige na gostovanju kod APOEL-a. Slavio je Eintracht 3-0, a Lakić je zabio drugi gol. Dogodilo se to u 59. minuti. Zabio je Lakić ljevicom s nekih deset metara nakon duplog pasa s Vaclavom Kadlecom. Bio je to Dubrovčaninu prvi ovosezonski pogodak u svim natjecanjima u susretu u kojem je odigrao svih 90 minuta. Eintracht predvodi ljestvicu skupine F s maksimalnih šest bodova.
ŠPANJOLSKA DOBILA VELIKO POJAČANJE U NAPADU

Diego Costa odabrao "furiju"

Dugo je vagao Brazilac, Diego Costa, nastupiti za svoju domovinu ili za Španjolsku. Odabrao je ono drugo. Napadač Atletico Madrida prihvatio je poziv Del Bosquea.
EUROPSKA LIGA

Rijeka slavi remi, Dinamo tuguje nakon još jednog poraza

Slavlje na Kantridi, a tuga u Dinamu nakon euro-nastupa. Nogometaši Rijeke došli su prvog boda U Europskoj ligi. Oni su u drugom kolu odigrali 1-1 sa Španjolskim Betisom.

Popravni europski ispiti Dinama i Rijeke

Dinamo i Rijeka večeras imaju popravne europske ispite. U 2. kolu Europske lige Dinamo s imperativom pobjede gostuje kod bugarskog Ludogoreca.
[VIDEO] LIGA PRVAKA

Modrić sjajan u pobjedi Reala, Bayern deklasirao City na Etihadu

Odigrane su utakmice drugog kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. Bayern je nadigrao Man. City, Galatasaray iznenadio Juventus, a United remizirao kod Šahtara.
U-17 REPREZENTACIJA

Gudelj odabrao putnike na Svjetsko prvenstvo

Hrvatski izbornik Ivan Gudelj odabrao je 21 kandidata za odlazak na Svjetsko prvenstvo U-17 reprezentacija koje se održava u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.