[VIDEO] MODRIĆEVA ASISTENCIJA DONIJELA MADRIŽANIMA SVA TRI BODA

Real do pobjede u sudačkoj nadoknadi, Barcelona rutinski protiv Valladolida

Iako je sve do 90. minute gubio 2-1 na gostovanju kod Levantea, Real Madrid uspio je preokrenuti utakmicu i dvama golovima u razmaku od samo četiri minute doći do važne 3-2 pobjede u 8. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.
DINAMO DOČEKUJE RIJEKU

Večeras derbi na Maksimiru

12. kolo 1. HNL večeras će od 19 sati na Maksimiru zaključiti Dinamo i Rijeka. Protivnici derbi dočekuju u oprečnim raspoloženjima. Dinamo nakon kiksa u Bugarskoj i teškog 3:0 poraza kod Ludogoreca, a gosti nakon velikog, povijesnog boda protiv Betisa u Europskoj ligi.
NOVI NEUSPJEH NOGOMETAŠA OSIJEKA

Bijelo-plavi sa Zadrom odigrali bez pogodaka

Nogometaši Osijeka odigrali su sa Zadrom u Gradskom vrtu utakmicu 12. kola Prve HNL.
NASTAVAK PRVE HNL

Gradski derbi na Poljudu, Hajduk lovi vrh HNL-a

Najzanimljivija današnja utakmica 12. kola HNL-a igra se na Poljudu. Hajduk u gradskom derbiju od 19 sati ugošćuje Split.
VUGRINEC ODLUČIO

Preokret Slavena za pobjedu nad Lokomotivom

U utakmici 12. kola HNL-a Slaven Belupo je u Koprivnici savladao Lokomotivu 3-2 nakon preokreta.
1. HNL

Rijeci 100, a Hajduku 200 tisuća kuna kazne

Disciplinski sudac MAXtv Prve lige Krešimir Vlajčević kaznio je Rijeku i Hajduk zbog nereda i bakljade navijačkih skupina na utakmici 11. kola Rijeka-Hajduk. Rijeka je kažnjena s 100 tisuća, a Hajduk s 200 tisuća kuna.