HNL

Istra 1961 bolja od Hrvatskog dragovoljca

U pretposljednjem susretu 12. kola MAXtv nogometne lige, Istra 1961. je na svojem terenu s 2-1 bila bolja od Hrvatskog dragovoljca.
STRUPAR UPOZORAVA

"Ova belgijska generacija je jača nego ikada, a Wilmots dolazi u Zagreb po pobjedu"

Mnogi Hrvati ostavili su veliki trag u belgijskom nogometu. Tomislav Ivić kao trener uspješno vodeći Anderlecht, Mario Stanić igrao je u Bruggeu i bio prvi strijelac lige, isto je uspjelo i Ivanu Perišiću u istom klubu prije dvije godine, dok je i Tomislav Butina također u Bruggeu ostao zapamćen. Ipak čovjek koji ih je sve nadmašio svojom ulogom u belgijskom nogometu je Branko Strupar.
ENGLESKA PREMIER LIGA

Man. United na krilima mladog Januzaja do preokreta kod Sunderlanda, Liverpool pobjedom zasjeo na vrh tablice

Engleski nogometni prvak Manchester United uspio je stati na kraj dvama uzastopnim premierligaškim porazima gostujućim 2-1 slavljem kod "fenjeraša" Sunderlanda.
[VIDEO] MODRIĆEVA ASISTENCIJA DONIJELA MADRIŽANIMA SVA TRI BODA

Real do pobjede u sudačkoj nadoknadi, Barcelona rutinski protiv Valladolida

Iako je sve do 90. minute gubio 2-1 na gostovanju kod Levantea, Real Madrid uspio je preokrenuti utakmicu i dvama golovima u razmaku od samo četiri minute doći do važne 3-2 pobjede u 8. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.
DINAMO DOČEKUJE RIJEKU

Večeras derbi na Maksimiru

12. kolo 1. HNL večeras će od 19 sati na Maksimiru zaključiti Dinamo i Rijeka. Protivnici derbi dočekuju u oprečnim raspoloženjima. Dinamo nakon kiksa u Bugarskoj i teškog 3:0 poraza kod Ludogoreca, a gosti nakon velikog, povijesnog boda protiv Betisa u Europskoj ligi.
NOVI NEUSPJEH NOGOMETAŠA OSIJEKA

Bijelo-plavi sa Zadrom odigrali bez pogodaka

Nogometaši Osijeka odigrali su sa Zadrom u Gradskom vrtu utakmicu 12. kola Prve HNL.