Kapetan Zadra završio na policiji zbog verbalnog napada na suca Bebeka

Surać na policiji zbog vrijeđanja Bebeka: 'Ta zvijezdica sudi HNL preko neke stvari'
[VIDEO] UKRAJINA

Srna i Eduardo osvojili naslov

Nogometaši Šahtara iz Donjecka obranili su naslov prvaka Ukrajine, četrvrti u nizu!
BUNDESLIGA

Gol i asistencija Ivice Olića u pobjedi 'Vukova'

U 31. kolu Njemačke Bundeslige Wolsfburg je slavio na domaćem terenu sa 3:1 protiv Borussie Mönchengladbach, a među najboljim pojedincima utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ivica Olić, koji je zatresao gostujuću mrežu 61. minuti susreta, te asistirao u 75. minuti Brazilcu Diegu za konačnih 3:1
MINIMALNA POBJEDA

Osijek pobjedio Ćirin Zagreb i gurno ga prema drugoj ligi!

Isto kao protiv Zadra Osijek je slavio minimalno s 1:0 u utakmici koja je praktički život značila gostima iz Kranjčevićeve.
RAPSODIJA OSJEČANA ZA KRAJ

Osijek VBK pobijedio Split i gurnuo ga u drugu ligu!

Igrači malonogometnog kluba Osijek pobjedili su u gostima sastav Splita u posljednjem 22. kolu prve hrvatske lige rezultatom 7:4.
ZAGREB

Dinamo slavi 102. rođendan

Aktualni nogometni prvak Hrvatske, Zagrebački GNK Dinamo danas slavi svoj 102. rođendan.