Rukomet

USPJEŠAN POČETAK

Rukometaši NEXE-a u doigravanje krenuli pobjedom u Poreču

Rukometaši NEXE-a odlično su krenuli u doigravanju Premijer lige - Ligi za prvaka. Našičani su na gostovanju kod Poreča slavili s 25:22 i tako stigli do prve pobjede kod Porečana.
SEHA LIGA

Vardar prvak, Zagreb treći, tri Hrvata u momčadi Final foura

Rukometaši CO Zagreb osvojili su treće mjesto na Final fouru SEHA lige. Naš je prvak u Novom Sadu svladao Tatran Prešov 36:28.
SEHA LIGA

Zagreb igra za utješnu nagradu

Rukometaši CO Zagreba danas će pokušati isprati gorak okus nakon potopa u polufinalu SEHA lige.
RUKOMET

Kauboji otvaraju turnir u Švicarskoj protiv Švedske

Hrvatska rukometna reprezentacija od 16 sati otvara turnir u Švicarskoj povodom 60 godina Švicarskog saveza.
TEŠKA OZLJEDA

Je li ovo kraj karijere "rukometnog Mozarta"?

Nekad najbolji rukometaš svijeta zaradio je težu ozljedu, što bi moglo značiti i kraj blistave karijere.
ZORAN GOBAC

Kad naši igrači prestanu pušiti, pobjedit ćemo Francusku

Hrvatska rukometna reprezentacija početkom travnja igrat će na turniru u Švicarskoj. Izbornik Slavko Goluža odlučio se da će na ovu akciju voditi kombinaciju starijih i iskusnijih, te onih koji se moraju dokazati da bi bili u kadru za velika natjecanja.