Rukomet

NI DOMAĆI TEREN IM NIJE POMOGAO

Francuska u finalu deklasirala Dance i uzela svoje treće europsko zlato

Rukometaši Francuske novi su prvaci Europe. Pred prepunom dvoranom u Herningu Tricolori su u finalu deklasirali domaćina Dansku rezultatom 41: 32
EUROPSKO RUKOMETNO PRVENSTVO

Hrvatski rukometaši ostali bez medalje, Duvnjak najbolji na svijetu!

Hrvatski rukometaši ostali su bez medalje na Europskom rukometnom prvenstvu. 'Kauboji' su u borbi za treće mjesto izgubili od svjetskog prvaka Španjolske 29-28.
GOLUŽA UOČI UTAKMICE SA ŠPANJOLCIMA

Trebamo razmišljati najviše o sebi

Hrvatski rukometaši od 15 sati igraju utakmicu za broncu na Europskom prvenstvu.
EP U RUKOMETU

Španjolci žele uzvratiti Hrvatskoj za EP u Srbiji

Goluža je prvu broncu kao izbornik osvojio na Euru u Srbiji 2012., zatim na Igrama u Londonu, a treća je pala na Svjetskom prvenstvu u Španjolskoj održanom 2013. godine.
NIKŠA KALEB

Dance smo imali na konopcima

Hrvatski rukometaši ponovno će igrati za broncu na Europskom prvenstvu. Dan nakon poraza od Danaca u polufinalu vuku se repovi oko toga tko je kriv, nakon briljantnog prvog poluvremena, za pad u drugom.
TEŠKO PROBAVLJIVE SUDAČKE ODLUKE

Kauboji ponovno bez finala

Hrvatska rukometna reprezentacija nije se plasirala u finale Europskog prvenstva. Kauboji su u drugom polufinalu izgubili od Danske 29-27 .