Rukomet

ŠPREM UOČI FRANCUZA

Obrana je ključ, a oni će udariti na Duvnjaka

Hrvatsku rukometnu reprezentaciju od 20:15 čeka još jedan rukometni klasik. Drugi krug Europskog prvenstva u danskom Aarhusu otvaramo sa starim znancima Francuzima. U razgovoru za Media servis svoja predviđanja i analizu Francuza ponudio je bivši reprezentativac Goran Šprem.
RUKOMETNI EURO

Hrvatska s Francuzima otvara drugi krug

Hrvatska rukometna reprezentacija u danskom Aarhusu otvara drugi krug Europskog prvenstva. Prvi su na redu večeras od 20 sati stari znanci Francuzi, a ulog je velik.
DANSKA SLAVILA

U prvom derbiju drugog kruga domaćini slavili 31:28

Danska je pred svojim navijačima svladala Španjolsku s 31:28 (16: 14) u velikom derbiju drugog dijela Europskog prvenstva u skupini 1.
EL CLASICO RUKOMETA

Drugi krug Hrvatska započinje okršajem s Francuzima

Francuska, Poljska i Rusija - ovo su reprezentacije s kojima će Hrvatska igrati u drugom krugu rukometnog Eura. U nedjelju, 19. siječnja, čeka nas prava rukometna poslastica.
EP U RUKOMETU

Hrvatska svladala i Švedsku, u drugi krug s četiri boda

Hrvatski rukometaši na Europskom prvenstvu u Danskoj svladali su Švedsku 25:24, osvojili prvo mjesto u skupini i u nastavak natjecanja prenose 4 boda.
MIRZA DŽOMBA

Najveći dobitak za nas je što se nismo umorili

Kauboji su bez velikih napora izborili drugi krug Eura u Danskoj. Hrvatski rukometaši svladali su u prva dva kola Bjelorusiju i Crnu Goru i za prvo mjesto i četiri boda igrat će protiv Švedske od 18 sati.