Rukomet

RUKOMETNI EURO

Hrvatska s Francuzima otvara drugi krug

Hrvatska rukometna reprezentacija u danskom Aarhusu otvara drugi krug Europskog prvenstva. Prvi su na redu večeras od 20 sati stari znanci Francuzi, a ulog je velik.
DANSKA SLAVILA

U prvom derbiju drugog kruga domaćini slavili 31:28

Danska je pred svojim navijačima svladala Španjolsku s 31:28 (16: 14) u velikom derbiju drugog dijela Europskog prvenstva u skupini 1.
EL CLASICO RUKOMETA

Drugi krug Hrvatska započinje okršajem s Francuzima

Francuska, Poljska i Rusija - ovo su reprezentacije s kojima će Hrvatska igrati u drugom krugu rukometnog Eura. U nedjelju, 19. siječnja, čeka nas prava rukometna poslastica.
EP U RUKOMETU

Hrvatska svladala i Švedsku, u drugi krug s četiri boda

Hrvatski rukometaši na Europskom prvenstvu u Danskoj svladali su Švedsku 25:24, osvojili prvo mjesto u skupini i u nastavak natjecanja prenose 4 boda.
MIRZA DŽOMBA

Najveći dobitak za nas je što se nismo umorili

Kauboji su bez velikih napora izborili drugi krug Eura u Danskoj. Hrvatski rukometaši svladali su u prva dva kola Bjelorusiju i Crnu Goru i za prvo mjesto i četiri boda igrat će protiv Švedske od 18 sati.
OKRŠAJ SA STARIM RIVALIMA

Hrvatska danas sa Švedskom za važne bodove

Hrvatska rukometna reprezentacija večeras od 18 sati igra posljednju utakmicu skupine uoči drugog kruga Europskog prvenstva. Protivnici su Šveđani, a susret je izrazito važan jer odlučuje tko će od ove dvije momčadi prenijeti četiri boda u drugi krug natjecanja...