Tenis

WTA BIRMINGHAM

Vekić oprostila se već u 1.kolu, bolja od nje 46. igračica svijeta Riske

Samo dva dana nakon što je osvojila turnir u Nottinghamu Donna Vekić je poražena na startu travnatog WTA turnira u Birminghamu od Amerikanke Allison Riske s 2-6, 6-7 (2).
NAKON OSVAJANJA NOTTINGHAMA

Donna Vekić do najboljeg rankinga u karijeri!

Najbolja hrvatska tenisačica Mirjana Lučić Baroni napredovala je dva mjesta na najnovijoj WTA ljestvici i sada je na 24. poziciji, dok je Donna Vekić, nakon jučer osvojenog turnira u Nottinghamu, stigla do 58. mjesta i rankinga karijere.
SENZACIONALNA POBJEDA

Donna Vekić pobjedom protiv prve nositeljice osvojila Nottingham!

Hrvatska tenisačica Donna Vekić pobjednica je WTA turnira u Nottinghamu nakon što je u finalnom dvoboju pobijedila prvu nositeljicu Britanku Johannu Kontu 2-6, 7-6 (3), 7-5.
ATP/WTA

Karlović pobijedio Čilića za finale, Vekić ponovila isti uspjeh u Nottinghamu

U dvoboju dva hrvatska tenisača Ivo Karlović u napetom meču bio je bolji od Marina Čilića rezultatom 7-6 (4), 5-7, 7-6 (2) i tako izborio finale na turniru u nizozemskom s'Hertogenboschu. U finale se plasirala i Donna Vekić koja je u engleskom Nottinghamu u polufinalu bila bolja od Čehinje Šafarove sa 7-6 (5), 3-6, 7-6 (4).
s‘HERTOGENBOSCH

Čilić, Karlović, Vekić i Konjuh nezaustavljivi

Sjajan dan imali su jučer hrvatski tenisači i tenisačice.
WTA NOTTINGHAM

Vekić u četvrtfinalu, Fett ispala

Hrvatska tenisačica Donna Vekić pobjedom 6-3 i 6-4 u setovima nad Amerikankom Juliom Boserup plasirala se u četvrtfinale turnira u engleskom Nottinghamu.