Tenis

NOVA WTA LISTA

Najbolji renking karijere za Donnu Vekić

Hrvatska tenisačica Donna Vekić je plasmanom u finale turnira u Sankt Peterburgu osvojila dovoljno bodova da dođe do najboljeg renkinga u karijeri.
WTA ST. PETERBURG

Donna Vekić unatoč odličnom startu poražena u finalu

Najbolja hrvatska tenisačica Donna Vekić poražena je u finalu WTA turnira u St Peterburgu od Nizozemke Kiki Bertens sa 6-7 (2), 4-6 premda je u prvom setu vodila sa 5-2.
WTA ST. PETERSBURG

Donna Vekić protiv Bartens za svoj treći naslov

Donna Vekić plasirala se u svoje sedmo finale u karijeri. Osječanka je u polufinalu WTA turnira u St. Petersburga svladala Ruskinju Zvonarevu s 2-0 (6-2,6-2)u setovima i za svoje treći naslov igrat će protiv Nizozemke Bartens.
NAJVEĆA POBJEDA U KARIJERI

Donna Vekić preko druge tenisačice svijeta u polufinale WTA u St. Peterburgu!

Najbolja hrvatska tenisačica Donna Vekić ostvarila je najveću pobjedu u karijeri svladavši sa 6-4, 6-1 drugu tenisačicu svijeta Čehinju Petru Kvitovu, dvostruku wimbledonsku pobjednicu i braniteljicu naslova na WTA turniru u St. Peterburgu, te se plasirala u polufinale.

Donna Vekić uvjerljiva, protiv Kvitove za polufinale

Najbolja hrvatska tenisačica Donna Vekić (WTA - 30.) izborila je mjesto u četvrtfinalu WTA turnira u ruskom St. Peterburgu, gdje je u srijedu u dvoboju 2. kola pobijedila Ruskinju Veroniku Kudermetovu (WTA - 108.) sa 6-4, 6-3 za 77 minuta, a u petak će za mjesto u polufinalu igrati protiv prve nositeljice Čehinje Petre Kvitove.
NAKON VIŠE OD DVA SATA IGRE

Vekić izborila osminu finala WTA u St. Peterburgu

Hrvatska tenisačica Donn Vekić plasirala se u osminu finala WTA turnira u St Peterburgu pobijedivši u susretu 1. kola Švicarku Timeu Bacsinszky 4-6, 6-1, 6-3.