Ostalo

POVRATAK NAKON OZLJEDE

Mirko Filipović prekidom u prvoj rundi do devete uzastopne pobjede

Hrvatski majstor slobodne borbe 44-godišnji Mirko Filipović ostvario je devetu uzastopnu pobjedu u 51. borbi u karijeri, svladavši 32-godišnjeg Amerikanca iz Guama Roquea Martineza prekidom nakon pet minuta okršaja u prvoj rundi.
UPIŠITE IH U KALENDAR

Imamo datume jubilarnog 20. Pannonian Challengea!

Hrvatska Coachella naziv je za osječki Pannonian Challenge, festival na kojem već 19 godina pored ekstremnih sportova zabava, glazba i moda imaju vrlo važnu ulogu.
SZOMBATHELY

Tkalčec i Seligman peti u finalu Svjetskog kupa

Hrvatska gimnastičarka Tijana Tkalčec zauzela je u finalu Svjetskog gimnastičkog kupa u mađarskom Szombathelyju peto mjesto na preskoku, a Robert Seligman je bio peti na konju s hvataljkama, dok je Filip Ude u istoj disciplini natjecanje završio kao osmi.
BOKS

Joshua nokautirao Povetkina

Britanski boksač Anthony Joshua (28) obranio je naslov svjetskog prvaka u teškoj kategoriji u četiri kategorije (WBA, IBF, WBO i IBO) nakon što je pred 80.000 gledatelja na londonskom stadionu Wembley pobijedio Rusa Aleksandra Povetkina (39) tehničkim nokautom u sedmoj rundi.
SVJETSKO PRVENSTVO U VESLANJU

Braća Sinković zlatni u dvojcu bez kormilara

Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
VATERPOLO

Barakude pobjedom otvorile Svjetski kup

Hrvatski vaterpolisti slavili su u prvom kolu Svjetskog kupa. U skupini B Barakude su u Berlinu svladale SAD s 15-10 (3-2, 4-2, 3-3, 5-3).