Ostalo

SLAVLJE U VELENJU

Sandra Perković se vratila pobjedama

Najbolja svjetska diskašica slavila je u Velenju. Nakon što je nakon dugo vremena poražena u Štokholmu, Sandra Perković jučer je na svoj 27. rođendan na EA Classic mitingu pobijedila hicem od 69,58 metara, što je njezin drugi rezultat sezone.
LIJEPA SPORTSKA VIJEST

Osječki mladi atletičari kući se vratili sa 8 medalja!

Lijepa sportska vijest stiže od mladih osječkih atletičara. Naime, atletičarke i atletičari Slavonije osvojili su 8 medalja – 3 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane.
SVJETSKA LIGA

Hrvatski vaterpolisti pobjedom otvorili turnir

Hrvatska vaterpolska reprezentacija pobjedom protiv Japana otvorila je u Rusiji finale Svjetske lige. Barakude su u Rusiji slavile s uvjerljivih 13-5. Podsjetimo da su naši reprezentativci igrali bez kapetana Sandra Sukna koji ozlijedio prst desne ruke na turneji po SAD-u. Strijelac tri pogotka bio je Anđelo Šetka.
DIJAMANTNA LIGA

Sandra Perković ponovno najbolja u Oslu

Najbolja hrvatska atletičarka Sandra Perković pobijedila je u natjecanju bacačica diska na mitingu "Dijamantne lige" u Oslu s hicem od 66.79 metara.
PANNONIAN CHALLENGE ODUŠEVIO

Osječki spektakl podigao na noge tisuće gledatelja

Pannonian je ponovno pokazao i potvrdio status najvećeg festivala ekstremnog sporta i glazbe, ne samo u regiji nego i šire. A na postolju je BMX spektakla, na radost tisuća prisutnih, s drugim mjestom slavio Varaždinac Marin Ranteš. Prvo mjesto zaslužio je svjetski prvak, apsolutna zvijezda svijeta BMX-a Australac Logan Martin, dok je treći bio Čeh Erik Figar.