LOVREN I EDUARDO ZA VAŽNA TRI BODA

Velikim preokretom do pobjede u Walesu!

Hrvatska nogometna reprezentacija s tri se boda vraća iz Walesa. Nije to bila predstava za pamćenje, međutim Hrvatski su se reprezentativci vratili kada je bilo najpotrebnije, te na kraju slavili 2:1 golovima Lovrena i Eduarda.

Liberty Stadium, Swansea, Wales - Kvalifikacijska nogometna utakmica za Svjetsko prvenstvo 2014. u Brazilu, skupina A, Wales - Hrvatska.   FOTO:Igor Kralj/PIXSELL

Kraj utakmice. Vrhunski preokret Hrvatske za velika tri boda!

Eduardo Da Silva zabija u 87. minuti za preokret i vodstvo Hrvatske 1:2!

U 77. minuti Dejan Lovren fantastičnim je eurogolom sa više od 25 metara izjednačio rezultat!

Lovren je srušio u 21. minuti igrača Walesa u prodoru i Wales je poveo iz jedanaesterca koji je realizirao Gareth Bale.

Početna postava Hrvatske: Pletikosa - Srna, Ćorluka, Lovren, Strinić - Rakitić, Badelj, Modrić, Sammir - Mandžukić, Eduardo.

Startna postava Walesa: Mxhill, Gunter, Davies, Ledley, Collins, A. Williams, J.Williams, Bellamy, Robson-Kanu, King, Bale.

Hrvatski navijači, nešto manje od tisuću, od jutra su se okupljali u Swanseaju, a početni sastav koji je izbornik Igor Štimac izveo na travnjak stadiona Liberty je promijenjen u odnosu na onaj iz Maksimira, što je i očekivano s obzirom na ozljede Josipa Šimunića i Nike Kranjčara. Priliku s klupe čekaju i Ivica Olić te Mateo Kovačić