HNL

Split pobjedom protiv Rijeke do trećeg mjesta 1. HNL

U prvoj utakmici 27. kola Prve HNL Split je u Parku mladeži i treći put ove sezone svladao Rijeku, jučer s 3:1.

RNK Split   FOTO:Tino Juric/PIXSELL
Piše: Media Servis

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka, u drugom, prava golijada. U razmaku od samo četiri minute, 82. do 86. pala su čak tri gola. Barišić i Erceg poentirali su za domaćine, a utješni pogodak za Riječane postigao je Benko. Ranije je u 66. minuti domaćine u vodstvo doveo  Rebić.

Split se tako probio na treće mjesto ljestvice, ispred Hajduka s 45 bodova, jednim manje od Rijeke. Ostali susreti igraju se danas i sutra.

Istra je od 16 sati domaćin Zagrebu, a Osijek Zadru, Hajduk od 19 sati ugošćuje Cibaliju, a Lokomotiva Slaven Belupo. Vodeći Dinamo sutra od 19 sati u Maksimiru igra s Interom.