EURO U17

Hrvatska neriješeno s Italijom

U prvoj utakmici Europskog nogometnog prvenstva do 17 godina hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je bez pogodaka protiv susjeda iz Italije.

Alen Halilović   FOTO:Ivo Cagalj/PIXSELL
Piše: Republika.eu

Izabranici Ivana Gudelja bili su bolji od svojih protivnika u prvoj dionici susreta.

Prvo je u 15. minuti Fran Bogdić izbio sam pred vratara Simonea Scuffeta koji sjajnom obranom čuva svoja vrata.

Zatim u 66. minuti jako dobru priliku propušta i Ante Roguljić koji sa tri metra ne uspijeva zatresti suparničku mrežu.

Sve u svemu, naši mladi reprezentativci igrali su dobro i stvorili dvije izgledne prilike za gol koje nisu uspjeli realizirati.

Odigrani remi s Talijanima nije nikakva tragedija, štoviše, daje šansu Hrvatskoj da završi treća u skupini i na taj način osigura svoj nastup na Svjetskom prvenstvu U17.
U drugoj odigranoj utakmici Rusija je bila bolja od Ukrajine i slavila rezultatom 3:0