SLABA IGRA

Vatreni na Marakani odigrali 1-1

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je u Beogradu. U kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na SP u Brazilu Vatreni su protiv Srbije odigrali 1-1.

Remi Srbije i Hrvatske na Marakani   FOTO:Marko Lukunić/PIXSELL
Piše: Media Servis

Poveli su naši preko Mandžukića na asistenciju Srne u 53. minuti, da bi za domaćina zbog kardinalne greške Ćorluke izjednačio Mitrović u 66.

Obje reprezentacije završile su utakmicu s 10 igrača. Srbija je ostala zbog dva žuta kartona bez Matića u 75., a Vatreni bez Šimunića u osamdesetoj minuti zbog izravnog crvenog. Prvo poluvrijeme Hrvatska je odigrala izrazito loše, a Srbija je u tom periodu pogodila stativu dok naši nisu ni jednom pucali po golu.

U drugom dijelu bolja Hrvatska, no na žalost to nije bilo dovoljno za puni plijen na Marakani.

Dodajmo da su igrači Belgije koji su vodeći u našoj skupini pobijedili u Glasgowu Škote 2-0.