Rukomet

GAZPROM JUŽNI TOK SEHA LIGA

Druga pobjeda Nexe Našica na domaćem parketu

Rukometaši Nexe Našica ostvarili su drugu uzastopnu domaću pobjedu na domaćem terenu, i tako skočili u gornji dio ljestvice SEHA lige.

Druga pobjeda Nexe Našica na domaćem parketu   FOTO:Davor Javorović/PIXSELL
Piše: Republika.eu / STV

Nexe je bio bolji od Borca rezultatom 33:19. Posve zaslužena pobjeda domaćih koji su od samog početka utakmice bili puno bolji protivnik i već u startu stvorili osjetnu razliku.

Na odmoru je bilo 14:8 za Nexe, a u nastavku utakmice pomlađena gostujuća momčad nije nalazila način kako ozbiljnije zaprijetiti domaćinu.

Nexe je sjajno igrao u obrani, a trener Kordi mogao je rotirati sve igrače, i tako odmoriti one najbolje kako bi im sačuvao svježinu. Tako je najbolji igrač i strijelac utakmice bio lijevi vanjski Nexea Igor Vujić sa 6 golova, i najmanjom minutažom. Svima koji su bili u zapisiniku trener Kordi je dao prigodu, i svi su se upisali u strijelce.

Mijo Tomić postigao je pet golova, dok je vratar Perica Lelić imao osam obrana.

Nexe nakon 3 odigrane utakmice ima 6 bodova, 2 pobjede i 1 poraz, a u sljedećem kolu, već u subotu 29. rujna, Našičani su domaćini Vojvodini, prvaku Srbije. Očekuje se vrlo zanimljiva i kvalitetna utakmica.