BLAMAŽA U-17 REPREZENTACIJE

Maroko održao "lekciju" Gudeljovim izabranicima. "Utrpali" im tri komada već u prvom poluvremenu

Hrvatska nogometna U17 reprezentacija porazom je otvorila nastup na Svjetskom prvenstvu koje se održava u Ujedinjenim arapskim emiratima. Bolja od izabranika Ivana Gudelja bila je reprezentacija Maroka i to rezultatom 3-1...

Alen Halilović trebao bi biti lider ove reprezentacije od koje se mnogo očekuje   FOTO:Ivo Čagalj/PIXSELL
Piše: Media Servis

Mladi Hrvati već su u prvom poluvremenu primili tri pogotka. Dva puta je strijelac bio Achahbar, a jednom Jaadi. Gudelj je već u 31. minuti posegnuo za izmjenom izvadivši stopera Lukasa Čuljka, ali to nije donijelo bitne promjene u igri. Tek je u 59. minuti Robert Murić smanjio rezultat na konačnih 3-1.

Hrvatska reprezentacija u skupini C igra još s Panamom i Uzbekistanom.