Rukomet

LIGA PRVAKA

Zagreb svladao Celje i čeka vijesti iz Makedonije

Rukometaši PPD Zagreba slavili su s plus dva protiv Celja i nadomak su plasmanu osminu finala Lige prvaka.

PPD Zagreb   FOTO:Screenshot YouTube
Piše: Media Servis

Naš je klub u Areni Zagreb slavio protiv slovenskog predstavnika s 23-21 pa je tako nakon što je u Celju izgubio 30-28 bolji je u međusobnom dvoboju iako oba kluba imaju po devet bodova. Da bi se potvrdilo to šesto mjesto sada Zagreb ne ovisi samo o sebi već o meču između Vardara i Kristianstada u Skopju. Pobijedi li Makedonski sastav - Zagreb ide dalje, a svaki drugi rezultat u osminu finala vodi sastav iz Danske.

"Sve dobro što smo napravili u prvom poluvremenu sve smo prosuli u deset minuta. Nismo bili okomiti na gol, bili smo bezidejni jer sve što smo mi radili oni su pročitali, a najbitnije da smo pobijedili dva razlike i sad još čekamo utakmicu Vardar - Kristianstad pa ćemo vidjeti“, poručio je Pavlović. Najefikasniji kod Zagreba bili su s pet zgoditaka Zlatko Horvat, Stipe Mandalinić i Domagoj Pavlović, a kod gostiju najviše su zabili Borut Mačkovšek i Blaž Janc s po šest golova.