LIGA PRVAKA

Barca ‘potopila‘ Juventus, u strijelce se upisao i Rakitić

Dvobojima 1. kola u skupinama A, B, C i D sinoć je počela je nova sezona nogometne Lige prvaka, a ukupno smo vidjeli čak 28 pogodaka.

Camp Nou   FOTO:Pixabay
Piše: Media Servis

U najzanimljivijem dvoboju Barcelona je na Camp Nou pobijedila Juventus s 3:0, a u strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić. ‘Stara dama‘ za koju zbog ozljede nije igrao Mario Mandžukić držala se do 45. minute, tada zabija Messi i prvi puta svladava Buffona. Rakitić povećava vodstvo u 56. minuti, a za konačan rezultat zaslužan je ponovno Messi koji još jednom u 69. minuti susreta trese protivničku mrežu. U preostalim utakmicama Bayern je s 3:0 pobijedio Anderlecht, istim rezultatom Manchester je bio bolji od Basela, dok je Chelsea sa 6:0 deklasirao Qarabag. Benfica je izgubila od CSKA Moskve s 2:1, Celtic je poražen od PSG-a s čak 5:0, a Olympiacos od Sportinga s 3:2, bez golova završio je susret Roma - Atletico Madrid. Večeras igraju momčadi u skupinama E, F, G i H. Skupina E: Liverpool - Sevilla, Maribor - Spartak Moskva Skupina F: Feyenoord - Manchester City, Šahtar - Napoli Skupina G: Porto - Bešiktaš, Leipzig - Monaco Skupina H: Real Madrid - APOEL, Tottenham - Borussia D.