PRVA HNL

Dinamo pobijedio Cibaliju, Hajduk slavio u Zaprešiću

Nogometaši Dinama slavili su u Vinkovcima kod Cibalije 2:0. Modre je do pobjede vodio El-Arabi Soudani koji je zabio oba pogotka.

Nogometaši Dinama slavili su u Vinkovcima   FOTO:Screenshot

Alžirac je prvi gol zabiu 72. minuti iz prekrasnog voleja nakon što mu je loptu glavom spustio Benković, a konačni rezultat postavio je u 89. minuti nakon što je predriblao dvojcu branča i lijepo pogodio. Soudanije tako došao do 15 golova u prvenstvu.

Hajduk je u Zaprešiću lagano pobijedio Inter 3:0. Mrežu domaćih načeo je Gyurcso u 59. minuti, a u 68. i 79. minuti zabija Mijo Caktaš. U posljednjim trenucima utakmice igrač Intera Mato Grgić zaradio je izravni crveni karton. Trener Hajduka Željko Kopić

„Svih 90 minuta, većinom, smo kontrolirali stvari na terenu. Drugo poluvrijeme smo bili puno opasniji u završnoj trećini“, rekao je trener Bijelih Željko Kopić.Posljednja utakmica kola između Lokomotive i Slaven Belupa na rasporedu je u 17 sati.