PRVA HNL

Nestanak struje u Zaprešiću, podjela bodova u Koprivnici

Zbog jakog grmljavinskog nevremena prekinuta je utakmica šestog kola HNL-a između Intera i Lokomotive. U 40.minuti pri rezultatu 0:0 došlo je do nestanka struje te će se utakmica nastaviti u 16 sati.

Piše: Media Servis

U Koprivnici su Slaven Belupo i Varaždin podijelili bodove, završilo je 1:1. Domaćine je u vodstvo u 57. minuti doveo Ejupi, a Varaždinu, koji je gotovo cijelo drugo poluvrijeme bio s igračem manje, u 72. minuti Stolnik donosi treći bod u prvenstvu. U 18 sati Gorica će ugostiti Istru, a u 20 sati derbi kola u Gradskom Vrtu igraju Osijek i Hajduk.

„Najjače momčadi iz nas izvlače najbolje. Momčad se nakon prethodna dva derbija u kojima je pokazala dobru izvedbu napunila samopouzdanjem. Vjerujemo u našu kvalitetu i imamo na čemu graditi naš optimizam, želimo pobjediti, radimo sve da osvojimo tri boda“, poručio je pomoćni trener Osijeka Zoran Marčetić.

Podsjetimo, drugi derbi kola, onaj između Dinama i Rijeke, odgođen je zbog europskih utakmica obje momčadi.