Prvi Memorijal Josipa Gašparca u organizaciji AK Slavonija Žito

Atletski klub Slavonija Žito organizirao je prvi memorijalni miting u sjećanje na Josipa Gašparca, trenera koji je tvorac najbolje discipline u osječkom klubu posljednjih godina skoku s motkom.
SNOW QUEEN TROPHY 2018.

Sljeme spremno za Snježnu kraljicu, izvlačanje stratnih brojeva na klizalištu

Sljeme je spremno za najbolje svjetske slalomaše i slalomašice. Ženska utrka Svjetskog skijaškog kupa Snow Queen Trophy 2018. na rasporedu je 3. siječnja, a dan kasnije na stazu će skijaši.
IZBOR SPORTSKIH NOVINARA

Tin Srbić i Sandra Perković najbolji u 2017.

Na tradicionalnom 66. izboru Sportskih novosti za sportaše godine izabrani su najbolji sportaši u 2017. Najbolje sportaše biralo je 356 sportskih novinara. Za najboljeg sportaša izabran je Tin Srbić koji je na Svjetskom prvenstvu u Montrealu osvojio prvu zlatnu medalju za Hrvatsku u gimnastici u vježbi na preči. Sandra Perković proglašena je najboljom sportašicom. Svjetska prvakinja u bacanju diska i osvajačica Dijamantne lige osvojila je čak 335 glasova i tako najdominantnije uzela laureat.
DODJELA NAGRADA

Perković i Srbić najbolji sportaši u izboru Hrvatskog olimpijskog odbora

Hrvatski olimpijski odbor dodijelio je sinoć nagrade najboljim sportašima i sportašicama u 2017. godini. Naši sportaši osvojili su 240 medalja, od toga 76 zlatnih, 78 srebrnih i 86 brončanih. Šestu godinu zaredom titulu najbolje sportašice ponijela je Sandra Perković, svjetska prvakinja i pobjednica Dijamantne lige u bacanju diska.
VELIKI PREOKRET OSJEČANA

Odbojkaši Murse Osijek pobjedili prvake Hrvatske

Već je prva utakmica u subotu protiv aktualnog prvaka Hrvatske Mladost Ribola Kaštele koju je Mursa izgubila s 3-1 pokazala kako se Osječani mogu nositi s ponajboljom ekipom u igri.
PONOVNO U BORBI ZA PLAY OFF

MNK Osijek Kelme srušio Brod s 4:1 i vratio se na pobjedničku stazu

Igrači osječkog futsal prvoligaša konačno su prekinuli niz poraza. Osječani su u slavonskom derbiju u dvorani Zrinjevac pobijedili momčad Broda 035 i tako osvojili i četvrtu ovojesensku pobjedu.