Ostalo

POSLJEDNJA UTRKA SEZONE

Ivica Kostelić trećim mjestom na sjajan način završio sezonu

LENZERHEIDE - Ivica Kostelić osvojio je treće mjesto u posljednjem slalomu sezone. Slavio je Felix Neureuther.

Ivica Kostelić   FOTO:Karl-Josef Hildenbrand/dpa +++(c) dpa - Bildfunk+
Piše: Republika.eu / Media Servis

[12:01]
Ivica Kostelić osvojio je treće mjesto u posljednjem slalomu sezone s vremenom 1:52.71. Prvi je Felix Neureuther. Sjajan kraj sezone za Kostelića.

Kostelić je treći i ukupnom poretku slalomaša ove sezone. Zanimljivo, ovo je 40. slalomsko postolje Ivice Kostelića u karijeri.

[11:31]
Počela je druga vožnja. U njoj će nastupiti 20 skijaša, a 15 njih će osvojiti bodove.

Naš Ivica kao drugi iz prve vožnje nastupa pretposljednji.

[11:00]
Ivica Kostelić drži drugo mjesto nakon prve vožnje posljednjeg slaloma sezone.

Na završnici Svjetskog kupa u švicarskom Lenzerheideu Ivica je odlično iskoristio startni broj jedan i ostvario drugo vrijeme. Za vodećim Nijemcem Felixom Neureutherom kasni 34 stotinke.

Treći je osvajač Malog globusa u ovoj disciplini i Velikog za ukupnu pobjedu u Svjetskom kupu, Austrijanac Marcel Hirscher, koji je 17 stotinki sporiji od Kostelića, a ukupno 51 od vodećeg njemačkog skijaša.