Ostalo

NAKON JEDNOG BODA OSJEČANI UZELI I SVA TRI U DVORANI GRADSKI VRT

Odbojkaši Murse Osijek uvjerljivi protiv novog prvoligaša

Odbojkaši osječkog prvoligaša imaju novu i mladu momčad, a prava slika vrijednosti sastava doći će u derbi utakmicama, poput one sljedećeg vikenda u Zagrebu.

Rutinska pobjeda MOK Murse Osijek   FOTO:STV
Piše: Dario Andraković/STV

Odbojkaši Murse Osijek u drugom su kolu Superlige odbojkaškog prvenstva Hrvatske ostvarili uvjerljivu pobjedu u dvorani Gradski vrt.
Novi prvoligaš, momčad Medicinara iz Zagreba nije imao nikakvog izgleda pa su tako Osječani, nakon jednog boda, sadfa uzeli sva tri u drugoj uzastopnoj domaćoj utakmici.
U prvom setu gostujući žuto crni još su nekako i parirali Osječanima, set je pripao domaćinu s 25-22 a onda u preostala 2 seta igrači trenera Davora Meringera nisu imali većih problema.

Maskirno crni svom su protivniku ostavili svega 18 odnosno 16 poena za čistih 3-0 u setovima.
Osječani tako nakon 2 odigrana kola skočili na 4.mjesto na tablici i imaju 4 osvojena boda.
U sljedećem 3.kolu Mursaši će u derbiju snage odmjeriti sa zagrebačkom Mladosti.
Momčad s Drave još uvijek se uigrava nakon odlaska nekoliko igrača, i dolaska novih, a svakako bi Osječani trebali biti sve bolji i organiziraniji kako sezona bude odmicala.